KNIHÁRSKE SPRACOVANIE

TECHNOLÓGIE

Image
Image
Image

Rýchle a kvalitné knihárske spracovanie

Dôležitou súčasťou polygrafickej výroby je aj dokončovacie spracovanie. Našou prednosťou je rýchle a kvalitné knihárske spracovanie. Využívame k tomu náš nový strojový park od renomovaných firiem THEISEN and BONITZ, Polar a Heildelberg.

Ponúkame veľmi obľúbenú lepenú väzbu V2, ktorá je vhodná na časopisy, brožúry, knihy s papierovou obálkou, rôzne manuály a ostatné tlačoviny.

Pre tlačoviny s nižším rozsahom strán je vhodná väzba V1, ktorú dokážeme naším zákazníkom poskytnúť s oceľovými skobkami, prípadne s oceľovými skobkami s očkom, vhodnými na zavesenie, napr. do šanónu alebo do panelu na prospekty.

Každoročne realizujeme veľké množstvo špirálovej väzby (vario), ktorá sa používa pri výrobe kalendárov a diárov. Tu ponúkame spracovanie rôznych formátov ako aj rôzného počtu strán.

Štandardnou službou je rezanie a veľkokapacitné skladanie vytlačených hárkov, vrátane niekoľkonásobných a krížových lomov. Medzi ďalšie ponúkané doplnkové služby patria číslovanie, perforovanie, bigovanie, lepenie do blokov a mnohé iné.

Počas nášho pôsobenia na trhu sme vytvorili veľmi pevné vzťahy s externými knihárňami, s ktorými pravidelne realizujeme sortiment tvrdej väzby, mäkkej šitej väzby ako aj rôznych špecialít. Sme presvedčený, že ich špecializácia je dôležitá pre kvalitné vyhotovenie produktu.

Potrebujete poradiť ?
NEVIETE SI RADY?
Image
Image
nechajte to na nás
PRINTIO, S.R.O.
KRAGUJEVSKÁ 1
010 01 ŽILINA