OFSETOVÁ TLAČ

TECHNOLÓGIE

Image
Image

Plnofarebná vysokokvalitná tlač

Ofset je vo svete najpoužívanejšou tlačovou technikou a má takmer univerzálne použitie. Jeho najväčšou výhodou je lepšie vykreslenie jemných detailov. Pri vyšších nákladoch je jeho cena oveľa výhodnejšia ako pri digitálnej tlači.

Ponúkame plnofarebnú vysokokvalitnú tlač na modernom ofsetovom tlačovom stroji od nemeckej firmy Heidelberg s maximálnym formátom hárku 71 x 54 cm, rýchlosťou tlače až do 15000 hárkov za hodinu a prídavným piatym tlačovým agregátom, ktorý umožňuje tlačiť piatu farbu alebo lakovať strojovým lakom pri jednom prechode papiera strojom.

Ofsetová tlač na rozdiel od digitálnej tlače umožňuje aj tlač tzv. škálových farieb (PANTONE). Každá z týchto farieb má presné číselné označenie, ktoré zaručuje nezameniteľnosť stanovenej receptúry miešania farieb. Je to veľmi dôležité napr. pri tlači logotypov, kde je nutné dodržať vždy rovnakú farebnosť.

Farebnú stabilitu tlačových výstupov dosahujeme pomocou spektrofotometrického merania farebnosti a za pomoci moderného patentovo chráneného riadiaceho systému tlačového stroja Sheetfed Control™. Automatická kontrola nám umožňuje zachovať vysokú konzistentú kvalitu tlače.

Potrebujete poradiť ?
NEVIETE SI RADY?
Image
Image
nechajte to na nás
PRINTIO, S.R.O.
KRAGUJEVSKÁ 1
010 01 ŽILINA